Najczęściej zadawane pytania

Specjalnie dla Ciebie zebraliśmy w jednym miejscu odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące likopenu, LycoPharm oraz produktów.
Jeśli jednak nie znajdziesz tutaj odpowiedzi, śmiało skontaktuj się z nami.

Pytania dotyczące produktów

Napój Antyoksydacyny LycopenPRO z witaminą C pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym (zmniejszeniu ilości wolnych rodników). Stres oksydacyjny jest jednym z kluczowych czynników w odnieseniu do chorób nowotoworowych.

Napój Likopenowy LycopenPRO nie jest dodatkowo dosładzany, zawiera naturalnie występujące cukry obecne w owocach. Nie zawiera substancji konserwujących i barwników.

Napój Likopenowy LycopenPRO zawiera jedynie 50 kcal na 100 ml.

Tak, Napój Likopenowy LycopenPRO nie zawiera żadnych składników pochodzenia zwierzęcego. Również w procesie jego produkcji, nie są używane produkty pochodzenia zwierzęcego.

LycopenPRO nie zawiera żadnych składników powszechnie alergennych.

Datę, do której najlepiej spożyć LycopenPRO znajdziesz nadrukowaną na butelce. Natomiast po otwarciu butelka powinna być spożyta w ciągu 24 godzin.

Tak, o ile nie cierpią na alergię lub reakcje nietolerancji na którykolwiek składnik.

Przechowywać w suchym, chłodnym i zaciemnionym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce, nie dłużej niż 24h. Napój może ulegać naturalnemu rozwarstwieniu. Wstrząsnąć przed otwarciem.

Likopen występuje w czerwonych owocach i warzywach, takich jak arbuzy, różowe grejpfruty, morele, różowe gujawy, papaja, owoce dzikiej róży, marchew, dynia, czy słodkie ziemniaki. W LycopenPRO wykorzystujemy tylko naturalne antyoksydanty. Likopen w napoju LycopenPRO pozyskiwany jest z pomidorów, ponieważ to one są najbogatszym źródłem tego związku i zawierają 80–90% wszystkich karotenoidów występujących w żywności.

Pytania dotyczące likopenu

W LycopenPRO wykorzystujemy tylko naturalne antyoksydanty. W oparciu o opatentowaną formułę (EP 1817017) prof. dr hab. Piotra Chomczyńskiego, Likopen jest pozyskiwany z wyłącznie z najwyższej jakości polskich pomidorów. Likopen zawarty w LycopenPRO przechodzi proces izomeryzacji, dzięki czemu jest w 100% wchłaniany przez ludzki organizm.

Izomeryzacja to proces, w którym pod wpływem ciepła (energii termicznej) możemy zmienić geometrię molekuły oraz jej kształt. Likopen charakteryzuje się wysoką liczbą izomerów ze względu na liczną ilość atomów węgla. Izomery różnią się między sobą właściwościami fizycznymi i chemicznymi, w przypadku Likopenu szczególne różnice można zauważyć w wchłanialności, potencjale antyoksydacyjnym oraz stabilności cząsteczki. Likopen zawarty w LycopenPRO przechodzi proces izomeryzacji, dzięki czemu jest w 100% wchłaniany przez ludzki organizm.

Przede wszystkim w każdej butelce LycopenPRO masz gwarantowane 30 mg naturalnego i w 100% wchłanialnego Likopenu. W przeciwieństwie do tabletek, LycopenPRO zapewnia przyjemne spożycie i wyjątkowe doznania smakowe.

Napój likopenowy LycopenPRO to produkt pozyskany z naturalnych surowców, jest odpowiednim składnikiem codziennej diety . Nie powinien być jednak stosowany przez osoby mające reakcje alergiczne lub nietolerancję na którykolwiek składnik. Warto też spożywać go bez produktów zawierającymi wapń, gdyż ten składnik mineralny wpływa negatywnie na wchłanianie Likopenu przez organizm.

Likopen to barwnik pochodzenia roślinnego. Nadaje on owocom i warzywom czerwony kolor. Jest on najskuteczniejszym znanym w przyrodzie antyoksydantem z grupy karotenoidów pochodzenia roślinnego. Występuje w wielu owocach, ale przede wszystkim w powszechnie dostępnych owocach pomidora oraz produktach ich przetwarzania.

Antyoksydanty w diecie są bardzo ważne, ale bardzo trudno jest dostarczyć w codziennej diecie organizmowi efektywną porcję Likopenu ze względu na niskie i wahające się stężenie Likopenu w warzywach i owocach. Ponadto, Likopen w świeżych owocach i warzywach takich jak pomidory występuje głównie w postaci izomeru all-trans, który charakteryzuje się niską wchłanialnością w ludzkim organizmie. W LycopenPRO występują głównie izomery cis, które charakteryzują się wysoką wchłanialnością, dlatego nasz produkt jest tak wyjątkowy!

Wolne rodniki są związkami występującymi w ludzkim organizmie. Wolne rodniki powstają w przebiegu licznych procesów zachodzących w warunkach fizjologicznych oraz patologicznych, a także pod wpływem różnych czynników środowiskowych. W sytuacji zachwiania równowagi między wytwarzaniem, a neutralizacją nadmiaru wolnych rodników (stres oksydacyjny) dochodzi do utlenienia białek, lipidów i kwasów nukleinowych, a w konsekwencji do uszkodzenia komórek i tkanek.

Antyoksydanty to związki posiadające zdolność wygaszania wolnych rodników z organizmu człowieka. Neutralizacja wolnego rodnika przez antyoksydant polega na przekazaniu brakującego elektronu, dzięki czemu zdolność wolnego rodnika do uszkodzenia organizmu jest zredukowana.

Pytania dotyczące zamówień, dostawy i płatności

Jeżeli złożysz zamówienie w dniu roboczym przed godziną 12, wyślemy je do Ciebie w ciągu 48h!

Tak! Wszelkie produkty w oryginalnym i nieotwartym opakowaniu można do nas odesłać do 14 dni od dostarczenia w celu zwrotu lub wymiany. Więcej szczegółów znajdziesz w regulaminie Odstąpienie od umowy.

Z uwagi, że staramy się jak najszybciej zrealizować Twoje zamówienie, zmiana oraz anulowanie zamówienia jest niestety niemożliwa. Dotyczy to zarówno zmiany produktów, jak i adresu dostawy lub metody płatności. Masz prawo za to produkt zwrócić według regulaminu Odstąpienie od umowy.

Tak! Jeżeli chcesz zamówić LycopenPRO za granicę, napisz do nas za pośrednictwem formularza kontaktowego lub skontakuj się mailowo lub telefonicznie ( contact@lycopharm.com +48 22 230 2165).

Dla Twojej wygody dostępne są następujące metody płatności:

  • Karta kredytowa/debetowa
  • BLIK
  • Szybki przelew internetowy lub tradycyjny
  • Płatność za Pobraniem

Dla zamówień subskrypcyjnych dostępna jest płatność za pomocą karty debetowej lub kredytowej. Wszystkie transakcje na stronie LycopPharm są szyfrowane i bezpieczne. Wszystkie wysyłane paczki za pośrednictwem kuriera są śledzone i ubezpieczone.

Pytania dotyczące subskrypcji LycopenPRO

Subskrypcja LycopenPRO polega na dostarczaniu naszych produktów pod Twój adres co 30 dni. Pierwszą paczkę wysyłamy od razu po opłaceniu zamówienia, a kolejną po 30 dniach po automatycznym pobraniu środków z Twojego konta. Możesz w każdej chwili edytować lub anulować subskrypcje. Więcej informacji dotyczących anulowania subskrypcji znajdziesz w regulaminie.

Z subskrypcji możesz zrezygnować logując się do swojego konta klienta oraz przechodząc do zakładki subskrypcję. Możesz napisać również do nas maila a zrobimy to za Ciebie.
Pamiętaj że subskrypcja wygasa po pełnym 30 dniowym okresie rozliczeniowym.

Subskrypcję możesz edytować logując się do swojego konta klienta oraz przechodząc do zakładki subskrypcję. Możesz napisać również do nas maila a zrobimy to za Ciebie.

Subskrypcja LycopenPRO jest bardzo prosta.

Wybierz min. 2 zestawy smakowe, po czym wybierz Subskrypcję jako rodzaj zamówienia. Następnie załóż konto, i uzupełnij adres dostawy i płatność. W ciągu maksymalnie 48 godzin otrzymasz swoje pierwsze zamówienie.

Przy zamówieniu subskrypcyjnym podajesz nam numer swojej karty, a my co 30 dni pobieramy z niej odpowiednią kwotę. To działa tak samo jak płatność za Netflixa. Wszystkie płatności są szyfrowane i w 100% bezpieczne.

Subskrypcja LycopenPRO pozwala Ci zaoszczędzić czas i pieniądze! Nie musisz się martwić, my będziemy pamiętali za Ciebie. Będziesz dostawać stałe dostawy LycopenPRO prosto do Twojego domu bez tracenia czasu na wprowadzanie ponownego zamówienia oraz płatności. Wszystko dzieję się automatycznie, co 30 dni! Zamawiając subskrypcję otrzymujesz rabat 10%.

Jeżeli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania skontaktuj się z nami!
Możesz skontaktować się z nami za pomocą formularza kontaktowego lub wysyłając nam e-mail na adres contact@lycopharm.com