Napój antyoksydacyjny – rewolucyjny produkt w profilaktyce nowotworów

Wraz z współcześnie narastającą skalą problemów zdrowotnych wzrasta zainteresowanie zdrowym odżywianiem, produktami ekologicznymi, bio oraz naturalną suplementacją bogatą w najlepsze antyoksydanty. Wszystko w imię zdrowia.

Wraz z współcześnie narastającą skalą problemów zdrowotnych wzrasta zainteresowanie zdrowym odżywianiem, produktami ekologicznymi, bio oraz naturalną suplementacją bogatą w najlepsze antyoksydanty. Wszystko w imię zdrowia.

Świat nauki coraz bardziej zaczyna skłaniać się ku likopenowi, czerwonemu barwnikowi pomidora, który jest jednym z najbardziej efektywnych przeciwutleniaczy, czyli naturalnych antyoksydantów. Jego siła jest 4 razy większa niż w przypadku luteiny i 2 razy skuteczniejsza, niż działanie beta-karotenu. Badania nad nim ciągle trwają i pełny zakres jego możliwości nie został jeszcze do końca poznany.

Likopen zawarty w LycopenPRO to substancja, która swoim działaniem potrafi uchronić nas przed wieloma współczesnymi chorobami i problemami zdrowotnymi związanymi z zaburzoną pracą organizmu.

Wysokie spożycie tego składnika zmniejsza nie tylko ryzyko rozwoju chorób układu krążenia, lecz także ogranicza podział komórek nowotworowych w przypadku białaczki, chłoniaka czy nowotworów płuc, wątroby, jelit, żołądka, trzustki, piersi czy prostaty. Chroni także przed udarem mózgu, pomaga utrzymać naturalny i zdrowy wygląd skóry, reguluje poziom wolnych rodników, które przyspieszają proces starzenia się i zwiększają ryzyko powstawania chorób, jak również przeciwdziała zmianom prowadzącym do osteoporozy. Co więcej, naturalny suplement, jakim jest napój antyoksydacyjny LycopenPRO, wykazuje zdolność hamowania procesu degradacji komórek, chroni organizm przed stresem oksydacyjnym i wspiera wiele procesów zachodzących w ludzkim organizmie – choćby wspomaga regenerację i działania o charakterze przeciwzapalnym.

Badania pokazują, że u osób dostarczających wraz z dietą i/lub suplementacją wysokie dawki aktywnego likopenu (30 mg dziennie) zachorowalność na raka zmniejsza się średnio o 30–40 proc. w porównaniu do grupy kontrolnej. Mało tego – związek ten wykazał potencjał obniżenia ryzyka śmiertelności w przypadku nowotworów aż o 54 proc.

baner_desktop
baner_mobile

Z tego względu jest to produkt wart uwagi, ponieważ za sprawą swoich licznych właściwości pozwala nam zabezpieczyć organizm przed rozmaitymi zmianami wywołanymi stresem czy innymi zaburzeniami na poziomie komórkowym, tym samym oddalając nas od wystąpienia niekorzystnych zmian prowadzących do wielu chorób, dolegliwości czy nowotworów. Suplementacja tym produktem jest szczególnie polecana osobom dbającym o zachowanie zdrowia na długie lata.

Jeśli podobał Ci się ten artykuł, podziel się nim ze swoimi znajomymi. Udostępnij post:
POLECAMY WYBRANE PRODUKTY W SKLEPIE